MİRA PALAS DAVET ORGANİZASYON

 • Mira Palas Davet Organizasyon
  Genel Bilgiler
 • Konsept
  :
  Açık ve Kapalı Düğün Mekanı
 • Kapasite
  :
  300 -600 -1200 Kişilik Mekanlar
 • Kişi Başı Bütçe
  :
  Lütfen Sorunuz
 • Telefon-1
  :
  +90 212 422 43 93
 • Telefon-2
  :
  +90 507 128 72 67
 • Mobil
  :
  +90 533 243 37 28
 • Web
  :
  TIKLAYIN
(8603) defa ziyaret edildi.

E-Mail Gönder

Aşağıdaki formu kullanarak firmaya e-mail gönderebilirsiniz.


Yorum Gönder

Aşağıdaki formu kullanarak firmaya yorum gönderebilirsiniz.

  Puan:
  1 Puan   2 Puan   3 Puan   4 Puan   5 Puan  
           

Ücretsiz Fiyat Teklifi Alın

Ad Soyad:
E-mail:
Telefon:
Detay Belirtiniz:
Güvenlik Kodu:
Doğrulama Kodu

MİRA PALAS DAVET ORGANİZASYON

    Kırmızı rengiyle sıcaklık veren bir yıldız.
    13 ışık yılı uzunluğundaki kuyruğuyla bir gelin gibi süzülüyor.
    İlham kaynağımız Mira yıldızı olduğu için sizi ve davetlilerinizi birer yıldız olarak görüyoruz.
    Hayatınızın en önemli gününde bir yıldız gibi hissetmek ister misiniz?

İlhamımızı yıldızların en nazlısı olan Mira’dan aldık… sizler için yıldızlara layık bir davet konsepti yarattık. Kıpkırmızı rengiyle görenleri kendine hayran bırakan ve sımsıcak bir heyecan yaşatan Mira yıldızı, 13 ışık yılı uzunluğundaki kuyruğuyla, aynı gelinliğinin upuzun kuyruğunu sürüyerek salınan bir gelin gibi zarif ve büyüleyici.

Mira Palas’ta ister hayatınızın en önemli anı olan düğününüz için bulunun, ister diğer davet programlarınızdan birini gerçekleştirin, sadece bir yıldız gibi ağırlanmakla kalmayacak, aynı parıltının yansımasını davetlilerinizin yüz ifadesinde de göreceksiniz.


ALTIN SALON


300 – 330 kişi arası kapasiteye sahip bu salonla, davetlerinizde sıcacık bir ortam, samimi bir ambiyans oluşturun.

Her masanın gelin masasına, sahneye ve birbirine çok yakın fakat bir o kadar da rahat ve huzur içinde bulunacağı bu ortamda bütün gözler sizin üzerinizdeyken siz de davetlilerinizin her biriyle o derece yakından ilgilenebilirsiniz.

Mira Palas’ın giriş katındaki 2 samimi salonundan biri olan Altın Salon, size hayallerinizin davetini yaşatacak.
 
GÜMÜŞ SALON

300 – 330 kişilik kapasiteye sahip görkemli bir salon! Her biri hayatınızda önemli yere sahip, her biri tam anlamıyla güvendiğiniz en yakın tanıdıklarınızla düzenleyeceğiniz bir davet, hem heyecanınızı yatıştırmanıza yardımcı olacak hem de o en özel gününüze dair her bir saniyeyi en net biçimde hatırlamanızı sağlayacak. Mira Palas’ın giriş katındaki 2 samimi salonundan biri olan Işıltılı Salon, size evinizin rahatlığını sunuyor.

TURKUAZ SALON

Davetliler listenizi tamamlamak günlerinizi alıyor, sayfalar dolusu isimle baş etmek zorlaşıyor mu? “Yerleşimi nasıl planlasam”, “acaba falancayı çağırmasam kalbi kırılır mı” gibi sorulara yanıt bulmakta zorlanıyor musunuz? Mira Palas’ın giriş üstü katında yer alan Sefa Katı, tam size göre. 600-650 kişilik kapasitesiyle listelere bağlı kalmadan yakın veya uzak bütün sevdiklerinizi hayatınızın en önemli gününde yanınızda görebilirsiniz. Bütün sevdiklerinizle birlikte kutlayın, sefanız olsun.

HAVUZLU TERAS

 Uzaklara gitmeden dillere destan bir düğün veya davet yapmak isteyenlere çok güzel bir haberimiz var!
Hem aklınıza gelen herkesi davet etmek, hem de yemyeşil bir açık alanda deniz manzarası eşliğinde dünya evine girmek için Seyir Terasımız sizleri bekliyor.

Toplam 1200 kişilik kapasiteye sahip Seyir Terası, yarı açık yarı kapalı bir alandan oluşuyor. 500 kişilik bir davet düzenleyip, terası hava almak için çıkacak kişilere bırakabileceğiniz gibi, 700 kişilik davetinizi teras alanında planlayıp hava şartları uygun olmazsa kapalı alana da geçebilirsiniz.

Ya da bu ince hesaplara boş verin, misafir listenizi 1200 kişiye kadar uzatın ve Seyir Terası’nda heyecanınızı bütün dünyayla paylaşarak yıldızlar gibi parlayın.

Farklı çözümlerin adresi Mira Palas...

Ücretsiz Fiyat Teklifi Alın

Ad Soyad:
E-mail:
Telefon:
Detay Belirtiniz:
Güvenlik Kodu:
Doğrulama Kodu

    Konumu çok ideal ve geniş otoparkı var.
    Yepyeni bir salon olduğu için yakın çevrenize bir ilki yaşatacaksınız.
    Beş yıldızlı hizmetle davetlileriniz düğününüzü her zaman hatırlayacak.
    Bölgenin en özel terası.

Herkes hayatında belli zamanlarda, özellikle hayatını en sevdiği insanla birleştirirken kendisini bulutların üzerinde hissetmek ister. Bunun için doğru insanı bulmak tabii ki en öncelikli şart, fakat o değerli günde her şeyin yolunda ilerlemesi de en az o kadar önemli. Siz doğru insanı bulduktan sonra geri kalan her şeyin yolunda gitmesini bize bırakabilirsiniz.


    Mira Palas, E-5 yolu üzerinde Beylikdüzü-Avcılar yönünde, şahsi araçlar veya toplu taşıma araçlarıyla (Metrobüs Ambarlı Durağı / İETT Türksan Durağı) çok kolay ulaşılabilir bir konumda bulunur ve altında 1000 araçlık ücretsiz otopark mevcuttur. Misafirleriniz, mekanı aramakla veya aracını park etmekle saatlerini harcamaz.

    Mira Palas, hizmetine 2014 yılında başlamış olduğu için yepyeni bir davet mekanıdır. Devamlı aynı mekanlardaki davetlere katılan yakınlarınız için yepyeni bir deneyim olacağı gibi, yepyeni bir ekibin heyecanı ile bütün teknik ekipmanların üst düzey kalitesinin de ayrıcalığını yaşarsınız.

    Mira Palas, hizmetlerinde “Yedi Yıldız” ilkesini temel alır ve her bir yıldızın aynı yüksek parıltıda parlamasını sağlar. Pastanızın lezzetinden ne kadar ödün vermiyorsak salonun havalandırmasının sorunsuz çalışması da bizim için olmazsa olmazdır.

    Mira Palas, Avcılar yakınlarındaki en özel teras katlı davet salonuyla hayallerinizi gerçekleştirmenizi sağlar. Teras katımızı görmeden önce kararınızı vermeyin, üzülmeyin.

    Düğün, Nişan ve Kına Geceleri

    Doğum Günleri, Sünnet ve Mezuniyet Geceleri

    Konferans ve Seminerler

    Şirket ve Bayi Toplantıları

    Vakıf ve Dernek Toplantıları

    İftar ve Mevlit Yemekleri

    Lansmanlar

 
Mira Palas Davet Salonları’nı ihtiyacınız olan her durumda kullanabilirsiniz. Gerçekleştireceğiniz davetin hayalinizdeki kaliteye ulaşması için burada size A’dan Z’ye kadar her konuda yardımcı olan bir ekip bulacaksınız.

Evlilik Yolunda
İçinden geçtiğiniz her kapı size yepyeni bir hayat açar. Ama bu kapıdan girdiğinizde sıradan bir salona değil, dünya evine gireceksiniz. Hayatınızı birleştirirken kına gecesi, bekarlığa veda partileri, nişan ve düğün törenleri için siz hayal edin, gerçekleştirmeyi Mira Palas’a bırakın.

Özel Günlerde
Hayat, kutlamaya ve sevdiklerimizle birlikte kaliteli vakit geçirmeye değer. Doğum günleriniz, sünnet törenleri, yılbaşı kutlamaları ve mezuniyet dönemleri gibi her türlü kutlamanızda, burada heyecanınızı sizin kadar içten hisseden bir ekip bulacaksınız.

Kendinizi Dinletmeniz Gerektiğinde
Belirli bir kitleye kendinizi anlatmanın en iyi yolu, onları bir salonda toplamak değil; onları keyifle bulunacakları bir salonda toplamak. Konferans, seminer ve lansman gibi etkinliklerinizin maksimum başarı seviyesine ulaşması için işinizi şansa bırakmayın.

Kaynaşmak İstediğinizde
Başarılı bir çalışma hayatı, ortak hedefe sahip unsurların kaynaşmasından geçer. Şirket çalışanlarınızla, bayilerinizle veya müşterilerinizle gerçekleştireceğiniz şirket toplantılarınız, dönemsel kutlamalarınız veya törensel etkinlikleriniz için bizler yılın her günü hazırız.

Prestij Arayışlarınızda
Bir vakfın yıllık olağan toplantısı, bir derneğin hemşeriler buluşması veya bağış toplama amaçlı bir duyuru gecesi. Gerçekleştirildiği mekanın prestij seviyesiyle başarı oranı arasında doğru orantı bulunan etkinlikler. Mira Palas’a gelin, çabalarınız boşa gitmesin.

Maneviyatın Doruklarında
Huzur ve manevi değerlerle dolduğumuz günlerde yaşanan heyecan ve inanç paylaştıkça çoğalır ve yoğunlaşır. Aile olarak veya şirket olarak vereceğiniz iftar yemekleri, Kandil kutlamaları ve mevlit davetleri için kapılarımız sizlere lezzetli menülerimizle birlikte açık.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Alın

Ad Soyad:
E-mail:
Telefon:
Detay Belirtiniz:
Güvenlik Kodu:
Doğrulama Kodu
 

Ücretsiz Fiyat Teklifi Alın

Ad Soyad:
E-mail:
Telefon:
Detay Belirtiniz:
Güvenlik Kodu:
Doğrulama Kodu

ADRES:

Cihangir Mahallesi E5 Karayolu üzeri Beyaz Center B Blok
No: 291/14 Hilton Oteli Yanı Avcılar İstanbul Metrobüs Durağı: Mustafa Kemal Paşa


Ücretsiz Fiyat Teklifi Alın

Ad Soyad:
E-mail:
Telefon:
Detay Belirtiniz:
Güvenlik Kodu:
Doğrulama Kodu