BAHAR COUNTRY DÜĞÜN & ORGANİZASYON

 • Bahar Country Düğün & Organizasyon
  Genel Bilgiler
 • Konsept
  :
  Düğün Salonu
 • Kapasite
  :
  2000 Kişilik
 • Kişi Başı Bütçe
  :
  Lütfen Sorunuz
 • Telefon-1
  :
  0 212 242 27 40
 • Faks
  :
  0 212 242 04 97
 • Web
  :
  TIKLAYIN
(7013) defa ziyaret edildi.

E-Mail Gönder

Aşağıdaki formu kullanarak firmaya e-mail gönderebilirsiniz.


Yorum Gönder

Aşağıdaki formu kullanarak firmaya yorum gönderebilirsiniz.

  Puan:
  1 Puan   2 Puan   3 Puan   4 Puan   5 Puan  
           

Ücretsiz Fiyat Teklifi Alın

Ad Soyad:
E-mail:
Telefon:
Detay Belirtiniz:
Güvenlik Kodu:
Doğrulama Kodu

BAHAR COUNTRY DÜĞÜN & ORGANİZASYON

Bahar Country sizlere yemyeşil bir ormanın içinde İstanbul’un merkezindehuzurlu ve eğlenceli bir alan sunuyor. Doğum günü partisinden kahvaltıya, piknikten akşam yemeğine az ya da kalabalık bir grupla dilediğiniz gibi bu alanı kullanabilirsiniz.

Düğün Törenleri

1960 yılından beri "evet"…

Doğanın büyüsünü yeşilin tüm güzelliğiyle buluşturup hayalinizdeki kır düğününü Bahar Country’de beraber gerçekleştiriyoruz.

Sizin için önemli olan bizim için de önemli. Size özel farklı planlama seçenekleri, özel tasarlanmış menüsüyle bütçenize uygun kusursuz düğün için İstanbul’un merkezinde doğa ile iç içe tek mekan: Bahar Country. Profesyonel ekibi, uzman aşçıları ve organizasyonda kusursuzluk ilkesiyle modern kır düğün anlayışını sizlere sunuyor. Alışılagelmiş düğün anlayışından uzakta orijinal ve kaliteli bir düğün için Bahar Country dünyadaki tüm trendleri takip ederek size farklı tasarım ve organizasyon seçeneklerini tercihinize göre hazırlıyor.

Bahar Country düğün davetli sayınıza ve ambiyans tercihinize göre üç ayrı düğün bahçesinde 100 kişiden 2000 kişiye kadar yemekli düğünler gerçekleştiriyor.

Nikah Törenleri

Sade ve samimi bir törenle yakın dostlarınız ve sevdiklerinizle ormanın içinde temiz hava ve eşsiz bir atmosferde bütçenize uygun bir şekilde düğün töreninizi gerçekleştirebilirsiniz.

Yemyeşil düğün bahçelerinden tercih ettiğiniz birinde, sizin zevkinize göre tüm ayrıntıları özel olarak tasarlanmışnikah kokteylinizi hafta içi saat 11.00’den 21.00’e kadar ikişer saatlik süreler içinde gerçekleştirebilirsiniz. Aşk ile yeşili tek mekanda buluşturan Bahar Country’de ayrıca canlı orkestra ile de nikahınızı daha da güzelleştirebilirsiniz.

After Party seçeneği ile bu mutlu günü geç saatlere kadar devam ettirebilirsiniz.

Masa üzerlerine konumlandırılan şık tentelerle düğünlerin korkulu rüyası olan yağmuru engelleyebilir, mutluluğunuzun bölünmesine izin vermezsiniz.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Alın

Ad Soyad:
E-mail:
Telefon:
Detay Belirtiniz:
Güvenlik Kodu:
Doğrulama Kodu

Şelale Bahçesi

Yemyeşil bir bahçe ve merkezinde yapay bir gölet… Koktely alanı çim, davetli masaları sert zemin üzerinde. En güzel gününüz sorunsuz bir şekilde tüm zerafetiyle akıp gidecek.


Secret Garden

Dört bir tarafı ormanla çevrili, kokteyl ve yemek alanı sert zemin üzerinde. Sizin en özel gününüz sadece size olsun.


Venüs Garden

Doğanın kalbinde, kokteyl ve yemek alanı yemyeşil özel tasarlanmış çim üzerinde. Bu muhteşem günü doğa bile renkleriyle kutsayacak.


Kapalı Salon

Kim demiş orman keyfi sadece yazın olur diye?

Şehrin merkezine 6 km mesafede haftanın her günü, kahvaltıdan, akşam yemeğine, yıldönümünden doğum günü partilerine kadar her türlü organizasyonunuzu sıcak şömine başında, doğanın içinde gerçekleştirebilirsiniz. Temiz havada yürüyüş yaptıktan sonar kapalı alanda usta şefler ve deneyimli personelimiz tarafından hazırlanan eşsiz kahvaltı, öğle ve akşam yemeklerinin tadını çıkartabilirsiniz. Ayrıca menu vedekorasyonu kendi zevkinize uygun şekilde değiştirebilirsiniz.

Dört mevsim hizmet veren, Türk mutfağının seçkin yemek ve mezelerinin sunulduğu 650 m2 büyüklüğündeki restoran seçkin bir alakart müşterisine de sahip. Havaların serinlemesi ile birlikte; gala yemeği, yılsonu kutlamaları, personel yemekleri, toplantı, özel kutlamalar, düğün vb. organizasyonlarınızı da gerçekleştirebileceğiniz oldukça şık bir salona sahip Bahar Country.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Alın

Ad Soyad:
E-mail:
Telefon:
Detay Belirtiniz:
Güvenlik Kodu:
Doğrulama Kodu
 

Ücretsiz Fiyat Teklifi Alın

Ad Soyad:
E-mail:
Telefon:
Detay Belirtiniz:
Güvenlik Kodu:
Doğrulama Kodu

ADRES:

Bahçeköy Yolu No. 83 Sarıyer - Istanbul


Ücretsiz Fiyat Teklifi Alın

Ad Soyad:
E-mail:
Telefon:
Detay Belirtiniz:
Güvenlik Kodu:
Doğrulama Kodu